TERVES KEHAS TERVE VAIM

Kas Teie koolil on sportimisvõimalusi piisavalt?

Seoses õppeasutuste jätkuva huviga parandada oma koolis sportimisvõimalusi, on mitmed õppeasutused ehitanud oma õpilastele spordisaalile lisaks ka oma jõusaali. Kahjuks on paljudele haridusasutustele probleemiks vajalike ruumide ja finantsvahendite nappus.

Kvaliteetne jõusaalivarustus on suhteliselt kallis ning seoses sellega pakub AS Citysec haridusasutustele välja võimaluse seadmeid rentida.

Ka mõne kardioseadme (velotrenazöör, jooksurada, Arc Trainer, stepper) ja jõuseadme (suur valik erinevaid pinke ja trenazööre) paigaldamine spordisaali aitab mitmekesistada õpilaste igapäevast sportlikku tegevust.

Mida pakume?

AS Citysec on maailma ühe juhtiva jõusaaliseadmete tootja Cybex International (USA) ametlik esindaja Baltikumis. Cybex`i tooted on väga töökindlad ja neile kehtib garantiiaeg kuni 10 aastat. Cybex`i insenerid on oma toodete loomisel arvestanud eelkõige inimese biomehhaanika ja ergonoomikaga. Tänu sellele on treenimine nendel seadmetel tõeliselt mugav ja välistab traumade tekkimise võimaluse.

Rendile antavad tooted:

CYBEX kardioseadmed

CYBEX jõuseadmed

Kokkuleppel on võimalik rentida ka muud Cybex jõusaalivarustust.

Tootevalikuga saate tutvuda tootja lehel: www.cybexintl.com

Lepingu üldtingimused:

Kontakt:

Võtke julgesti ühendust ja üritame leida Teile sobiva lahenduse.

E-mail: sport@citysec.ee

Tel: +372 6999 095